BOŞ KARTUŞ ALIMITükettiğiniz kartuşları bize satarak para kazanabilir ve çevrenin korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Aşağıda ayrıntıları verilen boş kartuş alım prosüdürümüzü inceledikten sonra talep formu ile elinizdeki boş kartuşların modeleri ve adetlerini tarafımıza ileterek, teklif alabilirsiniz.

Boş Kartuş Alım Prosedürü :

- Alımı yapılacak boş kartuş ve tonerlerin daha önce dolum görmemiş, orijinal ürün olması gerekmektedir. Orijinal ürünlere ikame üretilip satışa sunulan muadil ürünler için ayrıca fiyatlandırma yapılır.

- Ürünlerin gönderilmeden önce talep formu aracılığıyla ürün modelleri ve adetlerinin tarafımıza iletilmesi, sonrasında firmamızın teyiti beklenmelidir. Teklif alınmdan gönderilen ürünlerin geri istenmesi durumunda gidiş-dönüş kargo ücreti müşteriye aittir.

- Teklifimize olumlu cevap vermeniz durumunda boş ürünleriniz, bulunduğunuz yere bağlı olarak taramızdan alınabileceği gibi kargo aracılığı ilede istenebilir.

- Kargo ile tarafımıza gönderilecek ürünlerin hasar görmeyecek şekilde ambalajlanması müşterinin sorumluluğundadır. Boş ürünlerin birbirleriye temas etmeyecek şekilde mümkünse orj. ambalajlarıyla kolilenmesi tavsiye edilir. Amblajlanmadan kargo poşeti ile gönderilen ürünleri teslim alamama hakkımız saklıdır.

- Firmamıza gönderilen ürünler öcelikle tekrar kullanılabilirlik testine tabi tutulur. Yapılan test sonucunda daha önce dolum yapılmış, yenilenmiş veya hasar görmüş kartuşlar tespit edilirse geri iade veya imha edilir. Geri iadelerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenir.

- Prinkjet ürün stok durumuna göre boş ürün alma hakkını saklı tutar.

Boş Kartuş Satış Talep Formu

Boş Alım Ücretleri